O nas

Cześć! Nazywam się Adrian Wrzesień i jest mi niezmiernie miło, że widzimy się na tej stronie. Skąd w ogóle na nią pomysł? Śmieję się, że z turystyką mam do czynienia całe życie. Urodziłem się w Sandomierzu, następnie wraz z całą rodziną mieszkaliśmy w takich miejscowościach jak Chmielów, Rozwadów i Tarnobrzeg. Po ukończeniu technikum hotelarskiego w Tarnobrzegu udałem się do Rzeszowa, by podjąć się studiów na kierunku turystyka i rekreacja. Po kilku latach udało mi się otrzymać tytuł magistra. Spędzony
w tym mieście czas utwierdził mnie w przekonaniu, że jest to miejsce w którym warto zatrzymać się na dłużej.
Zaciekawiony lokalnymi atrakcjami zacząłem odkrywać nowe miejsca. Bardzo dużo osób nie zdaje sobie sprawy ile ciekawych miejsc może znaleźć w swojej okolicy. Moim celem stało się jak najlepsze poznanie województwa podkarpackiego. Chciałbym zwiedzić atrakcje turystyczne, bazę noclegową, gastronomiczną oraz wszystko to co warto zobaczyć w tym regionie.Drugą osobą zajmującą się prowadzeniem strony jest Karolina Muzyczuk. Prywatnie znamy się ponad dwa lata, a od kilku miesięcy jesteśmy szczęśliwym narzeczeństwem. Chociaż Karolina pochodzi z malowniczego Zamościa, to postanowiła zamieszkać w Rzeszowie. Moje zainteresowania związane z turystyką sprawiły, że Karolina stała się chętna do poznawania całego województwa i odkrywania najciekawszych miejsc. Dlatego też we dwoje staramy się przedstawiać Wam relacje z naszego pięknego regionu. Karolina w naszym teamie zajmuje się najczęściej social mediami. Jest odpowiedzialna za tworzenie relacji na naszym Instagramie i Facebooku.
Jeżeli jesteś ciekaw jakie miejsca są godne polecenia zachęcamy do odwiedzin tej strony. Województwo podkarpackie oferuje setki ciekawych miejsc, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Bogata i różnorodna oferta pozwala miło spędzić czas o każdej porze roku, niezależnie od pogody. Mamy nadzieję, że przeprowadzane relacje z tych miejsc poszerzą Twoją wiedzę oraz zachęcą Cię do podróżowania we własnym zakresie. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji dotyczących spędzania czasu wolnego na terenie województwa to pisz śmiało. Chętnie odpowiemy na każde pytanie!